Terminy najbliższych spotkań informacyjnych

Zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych przed złożeniem wniosku

Zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych dotyczących możliwości otrzymania wsparcia finansowego w ramach programu „mikroDOTACJE 2020” – nabór 2, współfinansowanego ze środków Gminy Miasto Szczecin.

W programie mikroDOTACJI 2020 zmianie uległy priorytety programu, zasady i tryb oceniania wniosków, formularz wniosku i sprawozdania, stąd zachęcamy do udziału w spotkaniach!

Uczestnikami spotkania mogą być jedynie przedstawiciele organizacji pozarządowych (lub grup nieformalnych) działających na terenie Gminy Miasto Szczecin. W przypadku wyczerpania miejsc na danym spotkaniu skontaktujemy się z Państwem w celu zaproponowania alternatywnej daty spotkania. TERMINY SPOTKAŃ w siedzibie Sektor 3 Szczecin, al. Wojska Polskiego 63:

  • (piątek) 17 września 2020 roku, o godzinie 12.00,
  • (poniedziałek) 21 września 2020, o godzinie 17.00,
  • (środa) 23 września 2020, o godzinie 17.00.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu informacyjnym prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ. Prosimy o wybór jednego z terminów. Dodatkowo informujemy, że przez cały okres trwania konkursu i programu „mikroDOTACJE” istnieje możliwość organizacji indywidualnych spotkań informacyjnych i doradczych po wcześniejszym umówieniu spotkania pod numerem 91 350 82 99 lub e-mail:biuro@sektor3.szczecin.pl.

UWAGA – ilość miejsc ograniczona